دانلود فیلم آموزش مکالمه انگلیسی (MP3 + PDF + VIDEO)

فیلم آموزش مکالمه انگلیسی Perfect Conversation شامل 501 مکالمه انگلیسی در تمام موقعیت‌های روزمره است. این فیلم 5 ساعته در 25 فصل متفاوت تنظیم شده است. هر فصل یک موضوع مهم زندگی روزمره را در حالت‌های مختلف مطرح می‌کند.

تعداد مکالمه‌ها و تنوع موضوعات باعث شده است که این فیلم به نوعی کامل‌ترین فیلم آموزش مکالمه انگلیسی باشد.

فیلم آموزشی Perfect Conversation برای سطح متوسط به بالا تهیه شده است. برای سطح مقدماتی فیلم آموزشی Fast English به شما ارائه شده است که شامل تمام مکالمات انگلیسی در سفر است. محتوای دقیق این بسته آموزشی مطابق زیر است:

محتوای بسته آموزشی

 1. فیلم آموزشی Fast English (36 مکالمه)
 2. فیلم آموزشی Perfect English (501 مکالمه)
 3. متن PDF تمام مکالمه‌ها (47 + 552 صفحه)
 4. فایل صوتی تمام مکالمه‌ها (547 فایل صوتی)
 5. 147 فیلم کمک آموزشی از مبتدی تا پیشرفته
119,000 تومان – دانلود

دموی 1: قسمتی از فیلم آموزش مکالمه انگلیسی Fast English

دموی 2: قسمتی از فیلم آموزش مکالمه انگلیسی Perfect Conversation

دموی 3: 2 قسمت از 147 قسمت فیلم کمک آموزشی

 • لطفاً سؤالات خود را زیر همین پست کامنت کنید
 • یا از طریق ای‌میل زیر آن‌ها را از ما بپرسید:
119,000 تومان – دانلود

ویژگی‌های فیلم آموزش مکالمه انگلیسی

 • این فیلم برای اولین بار در این سایت ارائه می‌شود.
 • 501 مکالمه این فیلم تمام موضوعات روزمره را پوشش می‌دهد.
 • لهجه فیلم آمریکن است.
 • به همراه فیلم متن PDF مکالمه‌ها در دو نسخه ارائه می‌شود. یک نسخه برای مطالعه با لپ‌تاپ و یک نسخه برای مطالعه با گوشی موبایل.
 • به همراه فیلم فایل صوتی مکالمه‌ها نیز ارائه می‌شود و شما می‌توانید در هر جایی به راحتی به آن‌ها گوش فرادهید. مانند مترو یا حین پیاده‌روی و …
 • این فیلم خودآموز است و شما نیازی به شرکت در هیچ کلاسی ندارید.
 • متن مکالمه‌ها بیش از 60 هزار لغت را شامل می‌شود. به یک معنا این کتاب شامل تمام لغاتی است که برای صحبت کردن به انگلیسی نیاز دارید. این لغت‌ها هر کدام چندین‌بار در طی متن تکرار شده‌اند و لذا بعد از پایان آموزش، دایره لغات خوبی هم یافته‌اید.
 • سطح فیلم متوسط به بالا است. جملات واقعی هستند. لابه‌لای مکالمه‌ها اصطلاحات و ضرب‌المثل‌های روزمره انگلیسی هم به خوبی استفاده شده است. در نتیجه مهارت Speaking و Listening به طور جدی رشد خواهد کرد.
 • این کتاب پیش‌نیاز خاصی ندارد و هر کسی می‌تواند از آن استفاده کند. فقط اگر می‌خواهید آموزش کاملی داشته باشید در کنار این کتاب می‌توانید بسته آموزش گرامر ما را هم دانلود نمایید.

هدایای همراه این فیلم

 1. کتاب Perfect Dictionary هدیه‌ی رایگان این بسته (خرید جداگانه از روی سایت: 16800 تومان)
 2. یک کد تخفیف 50 درصد برای خرید بسته آموزش گرامر به ای‌میل شما ارسال خواهد شد.

درباره‌ی کتاب Perfect Dictionary

این کتاب توسط گروه آموزشی پنگان سِوِن تهیه شده است و اسکن هیچ کتاب دیگری نیست. این کتاب شامل ده هزار لغت پرتکرار انگلیسی است که یادگیری فرد را از سطح مقدماتی تا پیشرفته پوشش می‌دهد.

چرا این دیکشنری را لازم داریم؟

 • خیلی ساده به خاطر اینکه می‌توانید آن را پرینت گرفته و هرجایی با خود به همراه داشته باشیم.
 • پرتکرارترین لغت‌های انگلیسی با معنای فارسی را یکجا در اختیار داریم.
 • برای استفاده از آن نیاز به اینترنت و شارژ گوشی و … نداریم.

راهنمای یادگیری

برای یادگیری کامل این فیلم، لطفاً به نکات زیر توجه کرده و آن‌ها را پیاده نمایید. یادتان باشد که صرف تماشاچی بودن باعث یادگیری نمی‌شود.

 1. ابتدا یک بار هر مکالمه را گوش داده و به طور همزمان از روی متن خط ببرید.

در این مرحله به تلفظ هر کلمه دقت کنید. اگر معنای کلمه‌ای را بلد نیستید آن را در دفتر جداگانه‌ای یادداشت کرده و معنای آن را از Perfect Dictionary استخراج کرده و رو به روی آن بنویسید.

 1. برای بار دوم فیلم را متوقف کنید و خودتان متن مکالمه را با صدای بلند روخوانی کنید.

در این مرحله دقت کنید که متن مکالمه را در چه مدت زمانی بیان می‌کنید. زمانی که شما مکالمه را روخوانی می‌کنید چقدر طولانی‌تر از فیلم می‌شود؟

 1. برای بار سوم فیلم را اجرا کنید و با بیان هر جمله آن را متوقف کرده و بلافاصله بعد از بیان هر جمله، شما هم آن را تکرار کنید.

نکات مهم تقویت مهارت‌های شنیداری و گفتاری

 • می‌توانید مرحله یک و دو را چند بار پشت سر هم انجام دهید و هر بار سعی کنید جملات را بهتر و سریع‌تر ادا کنید.
 • برای مقایسه بهتر لهجه و تلفظ خود با تلفظ و لهجه‌ی اصلی صدای خود را با گوشی ضبط کرده و سپس آن را گوش کنید. این کار به شما کمک می‌کند سریع نقاط ضعف کار خود را کشف کرده و آن‌ها را مرتفع کنید.
 • فایل‌های صوتی مکالمه را بر روی گوشی خود ریخته و همیشه در هر فرصت، به جای گوش دادن به موسیقی، آن‌ها را گوش کنید.
 • هرگز یک تماشاچی یا شنونده خشک و خالی نباشید. هر چه را می‌شنوید با صدای بلند تکرار کنید. باید آنقدر جملات انگلیسی را با صدای بلند تکرار کنید تا در مهارت Speaking رشد کنید. گوش کردن و صحبت کردن هر دو با هم باعث رشد مهارت Speaking و Listening می‌شود.
 • سعی کنید از این مکالمه‌ها استفاده نمایید. مثلاً دوستی داشته باشید که با او برون رفته و انگلیسی صحبت کنید. یا به هر نحو ممکن دیگر که خودتان می‌پسندید از جملات استفاده کنید.
 • فرایند یادگیری زبان را از اتاق بیرون ببرید. مثلاً می‌توانید فایل‌های صوتی مکالمه‌ها را روی گوشی موبایل ریخته و هر بار که بیرون از خانه هستید، به جای گوش دادن به رادیو، پادکست یا آهنگ، به این فایل‌های صوتی گوش دهید. گوش کردن زیاد باعث می‌شود ذهن شما در تشخیص کلمات و جملات انگلیسی قوی‌تر و قوی‌تر شود.
 • می‌توانید گاهی در حال گوش دادن به این جملات دقت کنید و بعد از شنیدن آن‌ها را تکرار کنید. گاهی هم اصلاً لازم نیست دقت کنید، فقط بگذارید صداها توی گوشتان باشد!

 ما بعد از یادگیری محتوای این فیلم:

 • دایره‌ی لغات گسترده‌ای خواهیم داشت که در هر موقعیتی و برای بیان هر مطلبی از آن بهره خواهیم برد.
 • مکالمه‌ی روزمره انگلیسی را در تمام حالت‌ها می‌آموزیم. اینکه هر انگلیسی زبان در هر موقعیتی از چه اصطلاح و چه جمله‌بندی استفاده می‌کند خیلی مهم است. در این کتاب این مسأله به طور کامل به ما آموزش داده می‌شود.
 • مهارت Listening و Speaking ما رشد قابل ملاحظه‌ای خواهد کرد.

این فیلم برای چه کسی مناسب است؟

شما با توجه به نیاز خود می‌توانید از این کتاب استفاده کنید.

 • اگر مدرس زبان انگلیسی هستید در اینصورت می‌توانید از این کتاب به عنوان مرجع کاملی برای تدریس مکالمه انگلیسی استفاده کنید.
 • اگر در سطح خوبی از زبان انگلیسی هستید، می‌توانید این کتاب را به عنوان یک مرجع کامل همواره روی گوشی یا لپ تاپ خود داشته باشید. هر بار که سؤالی برای شما پیش آمد سریع به آن مراجعه کرده و پاسخ خود را بیابید.
 • اگر در خارج از ایران زندگی می‌کنید، باز هم می‌توانید این کتاب را همه جا روی گوشی خود به همراه داشته باشید. قبل از اینکه وارد مکانی شوید. مکالمه مربوط به آن مکان را در این کتاب دارید. مثلاً اجاره کردن خانه. مصاحبه شغلی. یا رفتن به اداره مهاجرت و اداره پست و هر چیز دیگری.
 • اگر در حال یادگیری زبان انگلیسی هستید، این کتاب برای شما بهترین منبع یادگیری است. کافیست از یک طرف این کتاب را شروع کرده و با دقت کار کنید.

اهمیت یادگیری مکالمه انگلیسی در چیست؟

طبق تعریف ویکی پدیا، مکالمه نوعی ارتباط تعاملی و کلامی بین حداقل دو نفر است. گسترش مهارت‌های ارتباطی نقش مهمی در اجتماعی شدن دارند. در زیر به بعضی اهمیت‌های یادگیری مکالمه می‌پردازیم.

الگوها (patterns) در هر زبانی نقشی اساسی در انتقال معنا دارند. الگو به زبان ساده نحوه جمله‌بندی مردم در هر موقعیت خاص کوچه و بازار است.

فقط همان الگوی خاص، در آن موقعیت می‌تواند معنا را به طور کامل برساند. در غیر اینصورت،  هر جمله دیگری که به کار ببریم، باز یک جای کار در انتقال معنا می‌لنگد.

مثلاً وقتی مادری از بچه‌های خود می‌پرسد: «چه خبرتونه؟» یعنی بچه‌ها سروصدا کرده‌اند و این جمله نوعی توبیخ آنها محسوب می‌شود.

اما در مقابل جمله‌ی «چه خبر؟» برای احوالپرسی استفاده می‌شود.

اینکه جمله «چه خبر؟» و جمله «چه خبرتونه؟» دو معنای کاملاً متفاوت دارند برای ما فارسی زبان‌ها روشن است. به این نوع استفاده از جمله الگو می‌گویند. در زبان انگلیسی هم باید بدانید که هر الگو در کجا استفاده می‌شود.

در مثال بالا، لغت‌های دو جمله مشترک هستند ولی دو معنای متفاوت را می‌رسانند. کتاب‌های مکالمه انگلیسی این الگوهای زبانی را به ما می‌آموزند.

همچنین مسأله دیگری در هر زبان هست که باید آن را هم آموخت. اینکه در میان کوچه و بازار جملات به نوعی تلفظ می‌شود و در مکان‌های رسمی به گونه‌ای دیگر.

مثلاً به جای  «?how are you» باید بگوییم:

how you doin? یا how is it goin?

این دو نکته‌ای که ذکر کردیم، در واقع دو هدف مهم و اصلی هر کتاب مکالمه است. اما در مجموعه اهداف زیر را می‌توان برای هر کتاب مکالمه برشمرد:

 • آموزش الگوهای زبانی
 • کمک خیلی خوب به یادگیری اصطلاحات روزمره
 • تأثیر زیاد روی مهارت شنیداری و گفتاری عامیانه
 • آشنایی با فرهنگ زبان مورد نظر
 • ایجاد جذابیت بیشتر در یادگیری زبان

در پایان

پیشاپیش از شما سپاسگزاریم اگر هر گونه نظر، انتقاد، پیشنهاد و سؤال را با ما در میان بگذارید. لینک فرم تماس:

تماس با پنگان7


اولین کد تخفیف خود را در 24 ساعت اول بعد از ثبت‌نام در فرم زیر دریافت کنید:

4 thoughts on “دانلود فیلم آموزش مکالمه انگلیسی (MP3 + PDF + VIDEO)

 1. سلام. من مدتی هست از مطالب سایتتون استفاده میکنم. تخفیف برای محصولاتتون نمیذارید. یا دوره تخفیف داشتید من نمیدونستم؟

 2. حامد عزیز،
  در چند ماه گذشته، به عنوان مثال، چند نوبت کدهای تخفیف را برای مشترکان ایمیلی ارسال کرده‌ایم. اگر در خبرنامه ثبت‌نام کنید از این تخفیف‌ها مطلع می‌شوید.
  با تشکر

 3. ببخشید درگاه زرین پال با کارت بانک ملت هم کار می‌کنه؟

 4. سلام فائزه عزیز،
  بله درگاه زرین‌پال با همه‌ی کارتهای بانکی کار می‌کنه. هیچ مشکلی از این جهت نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: کپی کردن این متن جایز نیست.