گرامر به زبان ساده

گرامر به زبان ساده

گرامر به زبان ساده، چرا و چگونه؟

گرامر به زبان ساده یعنی گرامر انگلیسی را به زبان فارسی بیاموزیم. به این دلیل که فرد مبتدی آنقدری انگلیسی بلد نیست که بخواهد گرامر را به زبان انگلیسی بیاموزد. از طرفی در مرحله اولیه یادگیری زبان، فرد زبان آموز فقط به این مقدار گرامر نیاز دارد که بتواند جملات فارسی را به طور درست به جملات انگلیسی بدل کند. برای این کار کتابی به شما رائه می‌شود که گرامر را به زبان ساده می‌آموزد و فقط به آن قسمتی از گرامر می‌پردازد که شما در این مرحله از یادگیری نیاز دارید؛ یعنی:

  • انواع کلمه در انگلیسی: اسم و انواع آن، ضمیر (ضمیر فاعلی، ضمیر مفعولی و …)، قید (حالت، مکان، زمان و …)
  • ساختار فعل: فعل در انگلیسی سه زمان دارد: حال، گذشته و آینده. چهار وجه دارد: معلوم، مجهول، شرطی و امری. دانستن ساختار فعل در دوره گرامر به زبان ساده مهمر‌ترین قسمت آموزش می‌باشد. چرا که خیلی مهم است بدانید چه ساختاری در فارسی به چه ساختاری در انگلیسی بدل می‌شود. ترجمه کلمه به کلمه جملات خیلی اوقات نتیجه اشتباه به دست می‌دهد.
  • مباحث تکمیلی برای ساخت یک جمله، مانند نقل قول، صفات برابری، برتری و تفضیلی و …

گرامر به زبان ساده شامل چه چیزهایی است؟

این کتاب مجموعه کامل مباحث گرامری را به شما ارائه می‌دهد. آموزش به زبان فارسی است. مثال‌های انگلیسی فراوانی با ترجمه فارسی آورده شده است. توضیحات کامل برای مثال‌ها داده شده است. در مقدمه کتاب توضیح داده‌ایم که چگونه از کتاب استفاده کنید. زمانبندی کتاب هم توضیح داده شده است. این کتاب جلد اول از یک مجموعه سه جلدی است که قرار است زبان انگلیسی را در ۹ ماه به شما آموزش دهد. در قسمت دوم کتاب، بعد از اینکه مباحث گرامری را یادگرفتید، بخشی با چهل متن ساده برای شما در نظر گرفته شده است. این متن‌ها از چند خط شروع می‌شوند و رفته رفته کمی طولانی‌تر می‌شوند. هیچ کدام از متن بیشتر از نصف صفحه نیست. هر متن یک فایل صوتی هم دارد. هدف ما این بوده که بعد از اینکه گرامر به زبان ساده را در بخش یک تمام کردید، در بخش دو با خواندن این متن‌ها و با گوش دادن به فایل‌های صوتی:

  1. مباحث گرامری ملکه ذهن شما شود. چون این متن‌ها اورجینال هستند.
  2. دامنه لغات شما با خواندن متن بالا رود.
  3. درک مطلب شما افزایش یابد.
  4. با گوش دادن و تکرار کردن جملات فایل صوتی تلفظ‌های شما و هم مهارت listening & speaking شما هم تقویت شود.

توجه داشته باشید این کتاب برای شروع نوشته شده است. جهت تسلط کامل بر انگلیسی توصیه می‌کنیم جلد دوم و سوم ( ۵۰۱ مکالمه انگلیسی و صد مقاله اورجینال) را هم تهیه کرده و مطالعه کنید. اگر از سطح مهارت‌های خود در زبان انگلیسی مطمئن نیستید؛ می‌توانید از طریق این لینک یک آزمون تعیین سطح را بگذرانید: آزمون تعیین سطح مؤسسه بین‌المللی British Council

می‌توانید به جای خرید این یک محصول، پک کامل آموزش زبان را با تخفیف ویژه دریافت نمایید. خرید پک کامل

حین تبادل مالی هر نوع فیلترشکن، پروکسی، VPN و … را غیرفعال نمایید. چرا که این سایت از درگاه امن زرین پال و پروتکل امن https استفاده می‌کند.

۱۰,۰۰۰ تومان – خرید
این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
error: Content is protected !!