گرامر به زبان ساده ولی کامل

گرامر به زبان ساده، چرا و چگونه؟

گرامر به زبان ساده یعنی گرامر انگلیسی را به زبان فارسی بیاموزیم. به این دلیل که فرد مبتدی آنقدر انگلیسی بلد نیست که بخواهد گرامر را به زبان انگلیسی بیاموزد. از طرفی در مرحله اولیه یادگیری زبان، فرد زبان‌آموز فقط به این مقدار گرامر نیاز دارد که بتواند جملات فارسی را به طور درست به جملات انگلیسی بدل کند.

برای یادگیری گرامر این مقاله را به شما توصیه می‌کنیم: بهترین روش یادگیری گرامر چیست؟ 

برای این کار کتابی به شما ارائه می‌شود که گرامر را به زبان ساده می‌آموزد و فقط به آن قسمتی از گرامر می‌پردازد که شما در این مرحله از یادگیری نیاز دارید؛ یعنی:

  • انواع کلمه در انگلیسی: اسم و انواع آن، ضمیر (ضمیر فاعلی، ضمیر مفعولی و …)، قید (حالت، مکان، زمان و …)
  • ساختار فعل: فعل در انگلیسی سه زمان دارد: حال، گذشته و آینده. چهار وجه دارد: معلوم، مجهول، شرطی و امری. دانستن ساختار فعل در دوره گرامر به زبان ساده مهم‌ترین قسمت آموزش می‌باشد. چرا که خیلی مهم است بدانید چه ساختاری در فارسی به چه ساختاری در انگلیسی بدل می‌شود. ترجمه کلمه به کلمه جملات خیلی اوقات نتیجه اشتباه به دست می‌دهد.
  • مباحث تکمیلی برای ساخت یک جمله، مانند نقل قول، صفات برابری، برتری و تفضیلی و …

 

گرامر به زبان ساده شامل چه چیزهایی است؟

این کتاب مجموعه کامل مباحث گرامری را به شما ارائه می‌دهد. آموزش به زبان فارسی است. مثال‌های انگلیسی فراوانی با ترجمه فارسی آورده شده است. توضیحات کامل برای مثال‌ها داده شده است.

در مقدمه کتاب توضیح داده‌ایم که چگونه از کتاب استفاده کنید. زمانبندی کتاب هم توضیح داده شده است. این کتاب جلد اول از یک مجموعه 6 جلدی آموزش خودآموز زبان از مبتدی تا پیشرفته متد پنگان سِوِن است.

گرامر به زبان ساده کتاب Basic Grammar یک مرجع کامل یادگیری گرامر به زبان ساده است. این کتاب برای کسانی نوشته شده است که لازم است گرامر را از صفر شروع کنند ولی در مدت زمانی کمتر از 50 روز بتوانند گرامر را به طور کامل یاد بگیرند.

کسانی هم که گرامر را یادگرفته‌اند ولی نیاز به یک منبع برای جمع‌بندی و عمق بخشیدن به آموخته‌های خود دارند می‌توانند از این کتاب استفاده کنند.

هر چند که این کتاب بهترین روش یادگیری گرامر است، اما این کتاب فقط گرامر نیست!

در فصل آخر کتاب، 40 متن انگلیسی آورده شده است. این متن‌ها از ساده (در حد 4 خط) تا متوسط (تقریباً نصف صفحه) مرتب شده‌اند.

هر متن فایل صوتی هم دارد.

بنابراین با خواندن این کتاب به چند هدف به طور همزمان دست می‌یابید.

هم گرامر را می‌آموزید. هم دایره لغت شما تقویت می‌شود. هم مهارت ریدینگ شما تقویت می‌شود. و هم اینکه با گوش دادن به فایل‌های صوتی هر متن تلفظ و قدرت شنیداری شما ارتقاء می‌یابد.

این کتاب برای کسانی که می‌خواهند انگلیسی را از صفر شروع کنند. یا می‌خواهند در آزمون‌های کتبی داخل کشور مانند کنکور و استخدامی و … شرکت کنند عالی است.

برای آشنایی بیشتر فهرست و نمونه‌ای از کتاب را دانلود کند:

 

 

پیشنهاد ویژه: اگر می‌خواهید این کتاب را رایگان دریافت کنید

توجه داشته باشید این کتاب برای شروع نوشته شده است. جهت تسلط کامل بر انگلیسی توصیه می‌کنیم «بسته یادگیری خودآموز زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته» را به طور کامل دانلود کنید:

این بسته شامل 6 کتاب ارزشمند به شرح زیر است:

  1. مرجع کامل مکالمه انگلیسی (کتاب 501 مکالمه)
  2. مرجع کامل گرامر انگلیسی به زبان فارسی
  3. کتاب مهارت‌های Reading & Writing
  4. کتاب مهارت‌های Listening & Speaking
  5. مرجع گرامر پیشرفته برای آزمون آیلتس
  6. تکنیک‌های کلیدی موفقیت در آزمون آیلتس

این بسته را دانلود کنید و کتاب 501 مکالمه و کتاب گرامر کامل انگلیسی به زبان فارسی را رایگان دریافت هدیه بگیرید. لینک دانلود:

یادگیری خودآموز انگلیسی در خانه از مبتدی تا پیشرفته

 

اگر از سطح مهارت‌های خود در زبان انگلیسی مطمئن نیستید؛ می‌توانید از طریق این لینک یک آزمون تعیین سطح را بگذرانید: آزمون تعیین سطح مؤسسه بین‌المللی کمبریج

9,750 تومان – خرید
این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
error: کپی کردن این متن جایز نیست.