مکالمه روزمره انگلیسی در تمام موقعیت‌ها

مکالمه روزمره

مکالمه روزمره انگلیسی با نوشتار رسمی انگلیسی فرق دارد. این البته فقط در مورد زبان انگلیسی اینگونه نیست. بلکه در هر زبانی یک فرم رسمی برای زبان وجود دارد و یک فرم غیر رسمی. ما فرم غیر رسمی را مکالمه روزمره می‌نامیم. در مکالمه‌های روزمره جملات در جای خاص خود به کار می‌روند. هر جمله بار معنایی و شیوه تلفظ خاص خودش را دارد. معمولاً نمی‌شود جملات رسمی را جایگزین جملات کوچه و بازاری کرد. مثلاً در فارسی می‌گوییم «کلاً چه خبر؟» ولی نمی‌گوییم «درباره زندگی خود با من صحبت کن». اگر جملات رسمی به جای مکالمه روزمره  استفاده شوند؛ در عین حالی که ممکن است جمله از لحاظ گرامری درست باشد، ولی روح کلی جمله رباتیک و بی‌معنا می‌شود.

این کتاب کامل‌ترین مرجع مکالمه انگلیسی است که برای اولین بار در این وبسایت  ارائه می‌شود. ۵۰۱ مکالمه با فایل صوتی اورجینال که تمام موقعیت‌های زندگی اجتماعی را پوشش می‌دهد.

اگر خواهان یادگیری مکالمه زبان انگلیسی به طور کامل هستید این کتاب راهنمای جامع، خودآموز و سریع برای منظور شماست.

15,000 تومان – دانلود

می‎خواهید با لهجه بریتیش خود را برای آزمون آیلتس آماده کنید؟ به این منبع ما هم سر بزنید: آمادگی برای Listening آزمون آیلتس

می‌توانید به جای خرید این یک محصول، پک کامل آموزش زبان را با تخفیف ویژه دریافت نمایید. خرید پک کامل

حین تبادل مالی هر نوع فیلترشکن، پروکسی، VPN و … را غیرفعال نمایید. چرا که این سایت از درگاه امن زرین پال و پروتکل امن https استفاده می‌کند.

کتاب ۵۰۱ مکالمه روزمره انگلیسی

این کتاب برای کسانی نوشته شده است که می‌خواهند مکالمه روزمره انگلیسی را در همه‌ حالات ممکن بیاموزند. ۵۰۱ مکالمه با فایل صوتی برای هر کدام. در مقدمه کتاب روش کار توضیح داده شده است. با دقت آن را خوانده و به کار بندید. قبلاً در کتاب‌های آموزش زبان انگلیسی نمونه‌هایی هم از مکالمه انگلیسی وجود دارد. مانند کتاب new interchange یا کتاب بسیار معروف new american streamline که امروزه هیچ کدام مورد استفاده قرار نمی‌گیرند. در کتاب‌های متد جدید هم اصلاً ردی از مکالمه انگلیسی نیست. لذا لازم است در این زمینه کتابی نوشته شده و در اختیار علاقه‌مندان قرار گیرد. این کتاب نمونه خیلی خوبی برای یادگیری مکالمه است.

اگر از سطح مهارت‌های خود در زبان انگلیسی مطمئن نیستید؛ می‌توانید از طریق این لینک یک آزمون تعیین سطح را بگذرانید: آزمون تعیین سطح مؤسسه بین‌المللی British Council

می‌توانید به جای خرید این یک محصول، پک کامل آموزش زبان را با تخفیف ویژه دریافت نمایید. خرید پک کامل

حین تبادل مالی هر نوع فیلترشکن، پروکسی، VPN و … را غیرفعال نمایید. چرا که این سایت از درگاه امن زرین پال و پروتکل امن https استفاده می‌کند.

۱۵,۰۰۰ تومان – خرید
این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
error: Content is protected !!