تکنیک‌های کلیدی موفقیت در آزمون آیلتس

موفقیت در آزمون آیلتس

تکنیک‌های کلیدی موفقیت در آزمون آیلتس

موفقیت در آزمون آیلتس مستلزم داشتن خوب در انگلیسی است. اما این کافی نیست. چرا که این آزمون علاوه بر دانش انگلیسی، نیاز به دانستن تکنیک‌ها و روش‌های کلیدی دیگری نیز دارد که معمولاً در آموزشگاه‌ها آموزش داده نمی‌شود. این کتاب برای هر فردی که قصد شرکت در آزمون آیلتس را دارد یک منبع مهم و حیاتی است. این کتاب برای کسانی تهیه شده است که آموختنی‎ها را آموخته‌اند و نیاز است تا با آزمون آیلتس و نحوه برگزاری آن به طور کامل آشنا شوند. در این کتاب زمان‌بندی تمام قسمت‌های آزمون توضیح داده شده است.

12,700 تومان – دانلود

 

در این کتاب درباره آزمون آیلتس چه می‌آموزیم؟

در کتاب تکنیک‌های کلیدی موفقیت در آزمون آیلتس، ابتدا تمام مدول‌های (Module) آیلتس به طور کامل توضیح داده شده است. سپس روش‌های موفقیت برای هر مدول توضیح داده شده است.

مثلاً تکینیک‌های Listening و یا Reading کامل توضیح داده شده است تا شما بدون اینکه لازم باشد معنی هر لغتی را بلد باشید یا دقیقاً هر کلمه را بشنوید به درستی به سؤالات پاسخ دهید.

همچنین در این کتاب به طور کامل توضیح داده شده است که مدول اسپیکینگ چگونه برگزار می‌شود و شما باید چه فاکتورهایی را رعایت کنید.

یا اینکه توضیح داده شده است که شما در قسمت رایتینگ چه نکاتی را باید مد نظر داشته باشید.

این کتاب می‌تواند جایگزین خیلی خوبی برای کلاس‌های آمادگی برای آزمون آیلتس باشد؛ چرا که همان اطلاعات را به طور دقیق در اختیار شما قرار می‌دهد.

کتاب اورجینال است و توسط نویسنده آمریکایی‌الاصل نوشته شده است.

کد کتاب: 1116

12,700 تومان – خرید