مهارت Reading

مهارت Reading

مهارت Reading و کتاب صد مقاله

مهارت Reading از طریق خواندن کتاب صد مقاله به خوبی ارتقاء می‌یابد. انتظار می‌رود زبان آموز عزیز با دقت این کتاب را مطالعه کرده و همچنین زمانی را برای تکرار درس‌ها در نظر بگیرید. این مهارت از طریق زیاد خواندن قوی می‌شود. این مهارت در آزمون آیلتس و تافل جایگاه خیلی زیادی دارد. مهارت Reading زمانی در درجه قابل قبولی قرار دارد که فرد بتواند به همان سرعتی که متن فارسی را می‌خواند و می‌فهمد؛ متن انگلیسی را نیز بخواند و درک کند. البته در این مورد یک مسأله هم نباید به فراموشی سپرده شود و آن هم اینکه در هر صورت در طی خواندن هر متنی به زبان انگلیسی، خواه ناخواه، کلماتی هستند که شما آن‌ها را هرگز ندیده‌اید. یکی از ویژگی‌های مهارت Reading قوی در همین است که بدون دانستن آن یکی دو کلمه مفهوم کل متن را به درستی درک کنید.

Reading در زندگی روزمره

در زندگی روزمره هم این مهارت کاربرد خیلی زیادی دارد. نه تنها آزمون آیلتس و تافل که تمام آزمون‌های سراسری ورود به دانشگاه، آزمون ارشد و دکترا، آزمون زبان بعد از ورود به دوره دکترا و آزمون‌های استخدامی در ایران همه به این مهارت ارتباط دارد. معمولاً کسانی که در این مهارت قوی‌تر هستند؛ بهتر از پس این امتحانات برمی‌آیند.

همچنین برای مکاتبات علمی و تجاری با خراج از کشور نیاز به نوشتن به زبان انگلیسی داریم. مهارت Reading در تحصیل در مقاطع ارشد و دکترا (چه در داخل و چه در خارج از کشور) هم استفاده زیادی دارد. چرا که تمام متون علمی به زبان انگلیسی نوشته شده است. همچنین امروزه اینترنت نقش زیادی در زندگی روزمره دارد که لذا اگر بخواهید در هر زمینه‌ای از اینترنت اطلاعاتی استخراج کنید؛ طبیعتاً مطالب انگلیسی در اینترنت بیشتر و بهتر نیاز علمی شما را برآورده خواهند کرد.

اگر از سطح مهارت‌های خود در زبان انگلیسی مطمئن نیستید؛ می‌توانید از طریق این لینک یک آزمون تعیین سطح را بگذرانید: آزمون تعیین سطح مؤسسه بین‌المللی British Council

می‌توانید به جای خرید این یک محصول، پک کامل آموزش زبان را با تخفیف ویژه دریافت نمایید. خرید پک کامل

حین تبادل مالی هر نوع فیلترشکن، پروکسی، VPN و … را غیرفعال نمایید. چرا که این سایت از درگاه امن زرین پال و پروتکل امن https استفاده می‌کند.

۱۰,۰۰۰ تومان – خرید
این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
error: Content is protected !!