مهارت Reading و کتاب Perfect Reading

کتاب Perfect Reading برای تقویت مهارت Reading

مهارت Reading در پروسه یادگیری زبان جایگاه خیلی ویژه‌ای دارد. اول اینکه این مهارت هم به تقویت دایره لغات فرد کمک شایانی می‌کند. هم به عمیق شدن یادگیری گرامر مرتبط است. هم اینکه افرادی که زیاد می‌خوانند، هم خوب می‌نویسند و هم خوب حرف می‌زنند.

اما برای اینکه با خواندن متون مناسب بتوانیم بقیه مهارت‌ها و توانمندی‌های خود را ارتقاء دهیم، ابتدا باید مهارت Reading را بیاموزیم. اینکه با چه روش‌هایی می‌توان متون انگلیسی را کار کرد تا بعد از مدت زمان مشخصی مهارت Reading ما به درجه‌ای برسد که مانند یک فرد بومی بتوانیم کتاب‌ها، روزنامه‌ها، مجلات و سایت‌های انگلیسی را بخوانیم.

قبلاً در مقاله جداگانه‌ای به نام 7 تمرین برای تقویت مهارت Reading و مهارت Writing این روش‌ها را آموزش داده‌ایم: خواندن مقاله

از طرفی باید یک کتاب مناسب هم در این زمینه خواند. در گروه آموزشی پنگان سِوِن برای تقویت مهارت Readingکتابی به نام Perfect Reading تألیف شده است.

 

آشنایی با کتاب Perfect Reading

مهارت reading و مهارت writingبه این منظور کتابی در گروه آموزشی پنگان سِوِن تدوین شده است. این کتاب شامل ۱۰۰ مقاله و بیش از ۳۰ هزار لغت است. مقاله‌ها به نوعی انتخاب شده‌اند که شامل موضوعات حالِ روز جهان باشند. مانند مهاجرت، شبکه‌های اجتماعی و دیگر موضوعاتی که در زندگی روزمره با آنها رو به رو هستیم.

این کار از دو جهت فایده‌ی زیادی دارد. اول اینکه خواندن متن‌ها برای شما بار هیجانی خواهد داشت. مسأله‌ مهم بعدی اینکه این موضوعات بسیار نزدیک به موضوعات آزمون writing آیلتس و تافل هستند. لذا شما برای این آزمون هم به خوبی آماده می‌شوید .

یک نمونه از متن‌های این کتاب:درس یک و درس پانزده 

فایل صوتی این دو درس را در زیر می‌شنوید:

 

بعد از دانلود کتاب، دو نسخه از کتاب را دریافت خواهید کرد. یک نسخه برای مطالعه بر روی دستگاه موبایل یا تبلت تنظیم شده است و یک نسخه برای مطالعه بر روی لپ تاپ. نمونه کتاب در این پست، نسخه مطالعه برای لپ تاپ است و صرفاً برای آشنایی با شما بر روی سایت قرار داده شده است.

بعد از پرداخت وجه، بلافاصله به صفحه دانلود هدایت می‌شوید. لطفاً هیچ صفحه‌ای را سریع نبندید. اما علاوه بر آن، لینک‌های دانلود برای ای‌‌میل شما هم ارسال می‌گردد. اگر لینک‌ها را در اینباکس نیافتید، حتماً به پوشه اسپم نگاهی بیندازید. پشتیبانی محصولات

 

اگر می‌خواهید دو کتاب رایگان دریافت کنید

در گروه آموزشی پنگان سِوِن یک بسته آموزشی تهیه شده است به نام «بسته یادگیری خودآموز زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته»

این بسته شامل 6 کتاب ارزشمند به شرح زیر است:

  1. مرجع کامل مکالمه انگلیسی (کتاب 501 مکالمه)
  2. مرجع کامل گرامر انگلیسی به زبان فارسی
  3. کتاب مهارت‌های Reading & Writing
  4. کتاب مهارت‌های Listening & Speaking
  5. مرجع گرامر پیشرفته برای آزمون آیلتس
  6. تکنیک‌های کلیدی موفقیت در آزمون آیلتس

این بسته را دانلود کنید و کتاب 501 مکالمه و کتاب گرامر کامل انگلیسی به زبان فارسی را رایگان دریافت کنید. لینک دانلود:

یادگیری خودآموز انگلیسی در خانه از مبتدی تا پیشرفته

 

در راستای مقاله مهارت Reading:

گروه آموزشی پنگان سِوِن مقاله‌های زیر را هم به شما پیشنهاد می‌دهد:

اگر از سطح مهارت‌های خود در زبان انگلیسی مطمئن نیستید؛ می‌توانید از طریق این لینک یک آزمون تعیین سطح را بگذرانید: آزمون تعیین سطح مؤسسه کمبریج

9,900 تومان – خرید
این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
error: کپی کردن این متن جایز نیست.