جدول افعال بی‌قاعده

افعال بی‌قاعده

جدول افعال بی‌قاعده به صورت دو E-Book.

جدول افعال بی‌قاعده در قالب فایل زیپ زیر به صورت رایگان به شما ارائه می‌شود. دو نسخه از افعال بی‌قاعده در گرامر انگلیسی را دریافت خواهید کرد. یک نسخه مخصوص مطالعه بر روی لپ تاپ و یک نسخه برای استفاده بر روی گوشی تلفن همراه تنظیم شده است. بعد از دانلود فایل زیپ ای‌میلی برای شما ارسال خواهد شد که حاوی کد تخفیف ۵۰ درصدی برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت نیز می‌باشد. برای یادگیری گرامر می‌توانید از این کتاب شروع کنید: گرامر کامل انگلیسی به زبان فارسی. توضیحات کامل در خصوص دوره «انگلیسی در ۹ ماه».

رایگان – دانلود

مجموعه‎ی یادگیری انگلیسی در ۹ ماه سه جلد دارد. هر کدام از این جلد‌ها به ترتیب زیر کارکرد خاص خود را دارد:

  1. گرامر انگلیسی به زبان فارسی: این کتاب در دو بخش تألیف شده است. بخش اول آموزش گرامر کامل انگلیسی به زبان فارسی. بخش دوم چهل متن که از سطح مبتدی شروع شده و تا سطح بالای متوسط پیش رفته است. هر متن یک فایل صوتی هم دارد. مهارت‌هایی که در این کتاب می‌آموزید: گرامر به طور کامل و مهارت‌های چهارگانه به صورت مبتدی در طی ۴۰ متن ساده.
  2. ۵۰۱ مکالمه‌ی روزمره برای یادگیری انگلیسی: در این کتاب، همانگونه که از نامش پیداست، ۵۰۱ مکالمه‌ی روزمره انگلیسی با فایل صوتی جمع آوری شده است. تمام موقعیت‌های اجتماعی در این مکالمه‌ها لحاظ شده است. مهارت‌هایی که به طور ویژه در این کتاب به شما آموزش داده می‌شود: مهارت شنیداری و گفتاری تا سطح پیشرفته.
  3. صد مقاله: در این کتاب صد مقاله‌ی اورجینال به همراه فایل صوتی برای هر متن به زبان‌آموز ارائه شده است. مهارت‌هایی که به طور ویژه در این کتاب به شما آموزش داده می‌شود: مهارت نوشتن و خواندن تا سطح پیشرفته.

اگر از سطح مهارت‌های خود در زبان انگلیسی مطمئن نیستید؛ می‌توانید از طریق این لینک یک آزمون تعیین سطح را بگذرانید: آزمون تعیین سطح مؤسسه بین‌المللی British Council

موفق و سربلند باشید.

رایگان – خرید
این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
error: کپی کردن این متن جایز نیست.