آموزش فشرده زبان انگلیسی در 9 ماه

آموزش فشرده زبان انگلیسی در 9 ماه

آموزش فشرده زبان انگلیسی با بسته سه در یک

آموزش فشرده زبان انگلیسی با مجموعه انگلیسی در 9 ماه امکان پذیر است. این مجموعه شامل سه جلد است:

  • جلد اول: گرامر انگلیسی (2 جلد کتاب)
  • جلد دوم: فیلم آموزش مکالمه انگلیسی
  • جلد سوم: صد مقاله

برای دریافت تمام محصولات این سایت با 60 درصد تخفیف (شامل محصولات این بسته هم می‌شود) به این لینک مراجعه کنید: یادگیری خودآموز انگلیسی در خانه از مبتدی تا پیشرفته

فرایند یادگیری از کتاب گرامر انگلیسی به زبان فارسی شروع می‌شود. در مقدمه هر کتاب به طور جداگانه نحوه کار با هر کتاب توضیح داده شده است.

اگر هر کدام از این کتاب‌ها را به طور جداگانه خریداری نمایید؛ مجموع پرداخت شما 35000 تومان خواهد شد. اما ما در اینجا هر سه کتاب را در یک بسته و با تخفیف ویژه ارائه داده‌ایم.

125,700 تومان – دانلود

برنامه‌ریزی هفته به هفته که در زیر می‌آید یک پیشنهاد برای افرادی است که روزی 1.5 تا 2 ساعت بیشتر وقت برای مطالعه ندارند. فرض شده است فرد زبان آموز دارای معلومات متوسط به پایین است. حال اگر فردی معلومات بیشتری دارد و یا می‌تواند زمان بیشتری برای یادگیری لحاظ کند؛ در این صورت طبیعی است که در مدت زمان کمتری این دوره 3 جلدی را تمام خواهد کرد.

آموزش فشرده زبان انگلیسی با برنامه 9 ماهه

زمانبندی تقریبی برای هر کتاب: 3 ماه

 90 روز اول برای کتاب گرامر

کتاب گرامر دارای دو بخش کاملاً مجزا است.

بخش اول را با سرعت بیشتری پیش می‌بریم. 40 روز برای بخش اول. یعنی از درس اول (انواع کلمه در انگلیسی) تا پایان درس چهل و ششم (صفت برابری، برتری و تفضیلی)

بخش دوم را در مدت زمان 50 روز کار می‎کنیم. این بخش شامل 40 متن کوچک و ساده است که فایل صوتی نیز به همراه دارد.

برای هر هفته 5 روز برای مطالعه و یک روز برای مرور در نظر گرفته شده است. و یک روز نیز برای استراحت.

90 روز دوم برای مطالعه کتاب مکالمه

کتاب مکالمه دارای 501 دیالوگ در موقعیت‌های طبیعی زندگی روزمره است. برای هر فردی که روزی یک ساعت و نیم تا دو ساعت برای یادگیری این کتاب وقت داشته باشد؛ شش مکالمه (توجه داشته باشید که مکالمه‌ها خیلی کوچک و ساده هستند) را خواهد آموخت. در اینجا روش کار بر این است که شش روز از هفته را برای آموزش و یک روز را برای استراحت در نظر بگیرید.

نکته خیلی مهم. در این کتاب زمانی که برای یادگیری می‌گذارید؛ همان زمانی است که مطابق آنچه در مقدمه کتاب توضیح داده شده است؛ پی دی اف مقابل شما باز است و با شنیدن و خواندن با صدای بلند و … پیش می‌روید. مطابق همان چه که در مقدمه گفته شده است پیش بروید. اما باید در طول ساعتهای روز، فایل صوتی مکالمه‌ها را مانند یک آهنگ گوش دهید. یعنی فایل صوتی مکالمه را اجرا کرده و به بقیه کارهای روزمره خود برسید. داخل ماشین، حین کار با سیستم و یا هر چه. اگر در این لحظات حوصله داشتید؛ می‌توانید بعد از شنیدن هر جمله آن را تکرار هم بکنید. در غیر اینصورت خارج از دو ساعتی که به یادگیری می‌پردازید؛ فقط به فایلها گوش کنید. زیاد گوش کنید. هر روز و هر ساعت و هر ثانیه گوش کنید.

90 روز سوم برای مطالعه کتاب صد مقاله

کتاب صد مقاله حاوی صد مقاله و صد فایل صوتی است. چندتا از مقاله‌ها به نحوی هستند که می‌شود هر روز دوتا از آنها را خواند. ولی مابقی را روزی یک مقاله بخوانید. در این حالت هر هفت روز هفته (بعد از شش ماه انگلیسی کار کردن) را به آموزش زبان بگذرانید.

روش کار کردن با این کتاب هم در مقدمه توضیح داده شده است. مطابق همان پیش بروید.

برای اطلاعات دقیق در مورد این دوره این مقاله را بخوانید: یادگیری انگلیسی در 9 ماه

برای اطلاع دقیق از سطح خود در انگلیسی از این آزمون رایگان و آنلاین شبیه ساز آبلتس استفاده کنید: آزمون تعیین سطح مؤسسه بین‌المللی British Council

برای آگاهی از دوره‌های آموزشی آیلتس به این لینک مراجعه کنید: آمادگی برای آیلتس

اگر هر کدام از این کتاب‌ها را به طور جداگانه خریداری نمایید؛ مجموع پرداخت شما 35000 تومان خواهد شد. اما ما در اینجا هر سه کتاب را در یک بسته و با تخفیف ویژه ارائه داده‌ایم.

125,700 تومان – خرید