گرامر پیشرفته انگلیسی

گرامر پیشرفته انگلیسی

درباره‌ی کتاب گرامر پیشرفته انگلیسی

گرامر پیشرفته انگلیسی برای کسانی نوشته شده است که سطح مهارت‌های آنها در زبان انگلیسی بالاتر از pre-intermediate است. برای همین کتاب گرامر پیشرفته انگلیسی به زبان انگلیسی نگاشته شده است. این کتاب بهترین منبع برای کسانی است که می‌خواهند نوشته‌های زبان انگلیسی خود را از هر جهت درست بنویسند. همچنین منبع خیلی خوبی برای کسانی است که می‌خواهند برای آزمون آیلتس و تافل آماده شوند. چرا تمام مباحث و نکات گرامر انگلیسی را با مثال‌های وافی پوشش داده است. اگر احساس می‌کنید که سطح شما در انگلیسی در حدی نیست که بتوانید گرامر را به زبان انگلیسی بیاموزید؛ در اینصورت بهتر است که سراغ کتاب «گرامر کامل انگلیسی به زبان فارسی» بروید. کتاب پیشرفته انگلیسی برای کسانی مناسب است که در پی نمره بالا در آزمون آیلتس و تافل هستند؛ با دانشجویانی که مقاله‌های مستخرج از تز خود را باید به زبان انگلیسی برای ژورنال‌های بین‌المللی بفرستند؛ در عین حال سطح زبان خیلی خوبی دارند و فقط می‌خواهند نوشتاری کامل و دقیق داشته باشند.

39,900 تومان – خرید

 

می‌توانید به جای خرید این یک محصول، پک کامل آموزش زبان را با تخفیف ویژه دریافت نمایید. خرید پک کامل

حین تبادل مالی هر نوع فیلترشکن، پروکسی، VPN و … را غیرفعال نمایید. چرا که این سایت از درگاه امن زرین پال و پروتکل امن https استفاده می‌کند.

رمز بازگشایی فایل زیپ و PDFها: www.pangan7.com

 

چرا کتاب گرامر پیشرفته انگلیسی لازم است؟

چندین و چند ترم کلاس زبان رفته‌اید و به جز آن کتاب‌هایی هم خوانده‌اید ولی هنوز به درستی نمی‌دانید که ویرگول و نقطه ویرگول را کجای جمله انگلیسی بگذارید یا قیدها دقیقاً کجای جمله می‌آیند؟ اُکی! این یک مسأله‌ی کاملاً طبیعی است. این تجربه برای همه‌ی ما آشناست. مگر غیر از این است که در محیطی فارسی زبان بزرگ شده‌ایم، به مدرسه رفته‌ایم و بعد از 12 سال دیپلم گرفته و با وجود 4 سال تحصیل در دانشگاه و با اینکه تعداد قابل توجهی کتاب دستور زبان فارسی گذرانده‌ایم؛ به زبان فارسی کتاب‌ها و روزنامه‌ها خوانده‌ایم و به زبان فارسی مطالب زیادی نوشته‌ایم؛ ولی وقتی مقاله‌ای یا کتابی را به ویراستار می‌سپاریم آنقدر از ما ایراد دستوری می‌گیرد که انگار ام فارسی بلد نیستیم! علت چیست؟ آیا ویراستار خیلی آدم کمالگرایی است و نقاطی خیلی خیلی ریز را از ما ایراد گرفته که خیلی هم لازم نیست آن‌ها را یاد بگیریم؟ نه! نکته در جای دیگری است. ما در طی سال‌های متمادی چیزی که از گرامر می‌آموزیم همیشه با قسمت زیادی از غلط‌های مصطلح کوچه – بازاری آغشته می‌شود. نوعی آموزش سرسری و شلخته! در مورد گرامر انگلیسی هم همین است. بعد از اینکه سطح زبان انگلیسی ما به intermediate  رسید؛ باید وقت بگذاریم و کتابی در گرامر پیشرفته انگلیسی بخوانیم.

کتاب گرامر پیشرفته مبتنی بر چه روشی است؟

وقتی می‌گوییم گرامر پیشرفته انگلیسی، منظور این نیست که کتابی 700 صفحه‌ای از تعریف‌ها و معلومات عجیب و غریب که یادگیری آن‌ها خیلی سخت است را در دست داریم. معلوماتی که برای صحبت کردن راجع به آن‌ها نیاز به غلنبه – سلمبه صحبت کردن داریم. نه! اصلاً اینطور نیست. چند فرق بین یک کتاب گرامر پیشرفته انگلیسی و کتاب گرامر انگلیسی برای مبتدیان هست. یک اینکه هر کتاب گرامر پیشرفته انگلیسی طبیعتاً به زبان انگلیسی نوشته شده است. چون شما سطحی از انگلیسی را دارا هستید که به راحتی متن را می‌فهمید. این ویژگی به درک عمیق شما از گرامر انگلیسی و هم مهارت‌های نوشتاری و درک مطلب زبان رهنمون می‌کند. چرا که متنی تخصصی را به زبان انگلیسی می‌خوانید. ویژگی دوم کتاب‌های گرامر پیشرفته انگلیسی در این است که نکات گرامری به طور کامل گفته است و برای هر نکته تعداد زیادی مثال آورده شده است. باز هم به خاطر اینکه شما تجربه کافی در یادگیری گرامر انگلیسی دارید، متن‌های زیادی به انگلیسی خوانده‌اید و حتی چیزهای زیادی نوشته‌اید و … بنابراین وقت آن رسیده که نکات و مثال‌ها به طور کامل به شما آموزش داده شود. این دو ویژگی به شما کمک می‌کند که گرامر پیشرفته انگلیسی را مسلط شوید.

اگر از سطح مهارت‌های خود در زبان انگلیسی مطمئن نیستید؛ می‌توانید از طریق این لینک یک آزمون تعیین سطح را بگذرانید: آزمون تعیین سطح مؤسسه بین‌المللی British Council

امید که همیشه موفق و سربلند باشید.

39,900 تومان – خرید

ما در سایت آموزشی Pangan7، فقط برای ارسال کدهای تخفیف و اطلاع‌رسانی در مورد محصولات جدید برای اعضای خود ای‌میل می‌فرستیم.

اولین کد تخفیف خود را در 24 ساعت اول بعد از ثبت‌نام در فرم زیر دریافت کنید: