مهارت listening

مهارت listening

مهارت listening یکی از مهارت‌های چهارگانه آزمون آیلتس شامل listening، speaking، reading و writing می‌باشند. هر کدام مهارت‌های چهارگانه آزمون آیلتس زمانی تقویت می‌شود که روی همان مهارت تمرکز کنیم. به طور مثال قوی شدن مهارت listening به قوی شدن speaking کمک می‌کند اما نه آنقدر که فکر کنیم همه کار فقط با تقویت مهارت listening حل می‌شود. برای listening خوب باید زیاد گوش داد و البته تمرین‌های مربوط به همان را کار کرد. برای تقویت speaking باید همیشه حرف زد! برای تقویت reading باید زیاد خواند و برای تقویت writing باید زیاد نوشت. مهارت‌های چهارگانه آزمون آیلتس هر کدام نمره خاص خود را دارد و باید همه مهارت‌های چهارگانه آزمون آیلتس را به طور همزمان پیش برد. غفلت از هرکدام از این مهارت‌های چهارگانه آزمون آیلتس باعث خراب شدن نمره کل خواهد شد.

10,000 تومان – دانلود

 

می‌توانید به جای خرید این یک محصول، پک کامل آموزش زبان را با تخفیف ویژه دریافت نمایید. خرید پک کامل

حین تبادل مالی هر نوع فیلترشکن، پروکسی، VPN و … را غیرفعال نمایید. چرا که این سایت از درگاه امن زرین پال و پروتکل امن https استفاده می‌کند.

رمز بازگشایی فایل زیپ و PDFها: www.pangan7.com

درباره‌ی کتاب مهارت listening

لذا در گروه آموزشی پنگان سِوِن یک کتاب دو جلدی برای تقویت مهارت‌های چهارگانه آزمون آیلتس تألیف کرده‌ایم که جلد اول به مهارت‌های speaking – listening می‌پردازد و جلد دوم که به زودی بر روی سایت قرار داده خواهد شد به مهارت‌های reading-writing. این کتاب دو بخش متفاوت دارد. بخش اول شامل ۶۰ مکالمه با فایل صوتی است که در سطح‌های مختلف تنظیم شده‌اند. از آسان شروع می‌شوند و به سطح پیشرفته می‌رسند. هر درس یک متن کتبی دارد و یک فایل صوتی. دومین بخش کتاب شامل ۵ مکالمه تصویری است که متن نوشتاری و ویدئوی آن در اختیار شما است. نحوه‌ی کار با کتاب مهارت‌های چهارگانه آزمون آیلتس در مقدمه آمده است. توصیه می‌کنیم مقدمه را با دقت مطالعه کنید.

روش کار با کتاب مهارت listening

قبل از اینکه این کتاب دوجلدی مهارت‌های چهارگانه آزمون آیلتس را شروع کنید باید از چند چیز مطمئن شوید. یک اینکه آیا سطح شما بالاتر از pre-intermediate است؟ اگر پاسخ شما مثبت است در اینصورت بهتر است قبل از شروع کتاب مهارت‌های چهارگانه آزمون آیلتس کتاب گرامر پیشرفته انگلیسی را شروع کنید. بنابراین سه جلد کتاب شامل گرامر پیشرفته انگلیسی، جلد اول مهارت‌های چهارگانه آزمون آیلتس و جلد دوم مهارت‌های چهارگانه آزمون آیلتس را برای آزمون آیلتس خود در نظر داشته باشید.

زمان‌بندی کار با کتاب مهارت‌های چهارگانه آزمون آیلتس

این ۶۵ درس به نحوی انتخاب شده‌اند که به راحتی می‌توانید در هر روز دو درس را کار کنید و در عرض یک ماه به کل کتاب مهارت‌های چهارگانه آزمون آیلتس مسلط شوید. لهجه‌ی فایل‌های صوتی تماماً بریتیش است و بسیار نزدیک به نمونه سؤالات آزمون آیلتس. در نهایت برای تسلط بر هر چیزی تکرار لازم است. یک بار خواندن هر کتابی برای تسلط صد در صد کافی نیست. از طرفی در یادگیری زبان زیاد شنیدن فایل‌های اورجینال و با صدای بلند تکرار کردن جملات هم نقش به سزایی دارند. برای آنکه بتوانید به خوبی صحبت کنید باید مرتب با خودتان صحبت کنید. باید هر متنی را که می‌خوانید با صدای بلند تکرار کنید. هر چه را می‌شنوید هم یک بار تکرار کنید. به امید موفقیت در بالابردن سطح مهارت listening

اگر از سطح مهارت‌های خود در زبان انگلیسی مطمئن نیستید؛ می‌توانید از طریق این لینک یک آزمون تعیین سطح را بگذرانید: آزمون تعیین سطح مؤسسه بین‌المللی British Council

می‌توانید به جای خرید این یک محصول، پک کامل آموزش زبان را با تخفیف ویژه دریافت نمایید. خرید پک کامل

حین تبادل مالی هر نوع فیلترشکن، پروکسی، VPN و … را غیرفعال نمایید. چرا که این سایت از درگاه امن زرین پال و پروتکل امن https استفاده می‌کند.

رمز بازگشایی فایل زیپ و PDFها: www.pangan7.com

امید که همیشه موفق و سربلند باشید.

10,000 تومان – دانلود
error: کپی کردن این متن جایز نیست.