فرم عضویت در خبرنامه

فرم عضویت در خبرنامه - pangan 7 - pangan7 - فیلمهای آموزشی ریاضی - فیلم های آموزشی ریاضی

دوست عزیز و همراه گرامی!

خوشحال می‌شویم که نام و آدرس ایمیل خود را در فرم عضویت در خبرنامه سایت پنگان۷ وارد نمائید. تا به راحتی جدیدترین مطالب آموزشی سایت را در ایمیل خود دریافت نمائید. با مشاهده هر ایمیل می‌توانید همان مطلبی را برای بازدید در سایت انتخاب نمائید که همسو با نیاز آموزشی شماست و لذا در وقت خود صرفه جوئی نمائید. خوشحال می‌شویم سهمی هرچند کوچک در موفقیت شما داشته باشیم.

اگر چنانچه هرگونه سؤال، پیشنهاد یا نظری دارید ما با گرمیِ تمام، پیام شما را می‌پذیریم. کافی است به صفحه تماس با ما در همین سایت مراجعه کرده و پیام خود را ارسال نمائید. یا به همان ایمیلی که در آن صفحه قرار داده شده پیام خود را ارسال نمائید. پیام شما در اسرع وقت پاسخ داده خواهد شد. هر گونه تأخیر صرفاً به معنای مشغله کاری می‌باشد. پیشاپیش از حسن نظر و صبوری شما متشکریم.

فرم عضویت در خبرنامه

وبلاگ پنگان ۷

علاوه بر فرم عضویت در خبرنامه، می‌توانید ما را در پرشین بلاگ نیز دنبال کنید. اگر چنانچه در پرشین بلاگ فعال هستید، می‌توانید به آدرس وبلاگ پنگان۷ مراجعه کرده و ما را فالو نمائید تا اخبار و اطلاعات جدید را همانجا دریافت نمائید.

اینستاگرام پنگان ۷

علاوه بر وبلاگ پرشین بلاگ و فرم عضویت در خبرنامه، همچنین با مراجعه به صفحه اینستاگرام پنگان ۷ می‌توانید از تمام به روزرسانی‌های سایت مطلع شوید.

تفاوتی ندارد که از کدام طریق با ما در تماس باشید. در هر صورت منتظر پیام‌های گرم و صمیمانه شما هستیم. شما نیز منتظر خبرهای جدید و خوب از سوی گروه پنگان ۷ باشید. روزها و شبهای قبل از امتحان ریاضی دیگر برای هیچکس استرس آور نیست. فیلم ها و جزوه های آموزشی ریاضی سایت پنگان ۷ کار را برای شما راحت کرده است.

با تشکر و احترام

گروه آموزشی پنگان ۷

error: Content is protected !!