تندآموز مکالمه انگلیسی در سفر

مشخصات کتاب تندآموز مکالمه انگلیسی در سفر

تندآموز مکالمه انگلیسی در سفر

 • نام کتاب: Everyday English
 • تعداد مکالمه: 36 مکالمه کاربردی روزمره انگلیسی + فایل صوتی
 • تعداد نسخه: دو نسخه (نسخه دسکتاپ + نسخه اندروید)
 • نوع محصول: دانلودی
 • هدیه رایگان: یک فیلم 1 ساعت و 52 دقیقه‌ای (75 مکالمه مجزا)
39,900 تومان – خرید

 

کتاب Everyday English یک تندآموز مکالمه انگلیسی در سفر شامل ضروری‌ترین مکالمه‌های کاربردی روزمره انگلیسی است. مکالمه‌های این کتاب همه کاربردی هستند. مانند مکالمه انگلیسی در فرودگاه، مکالمه انگلیسی در هتل، خرید، رستوران و کافه و چیزهایی مانند این.

اگر باید در مدتی کوتاه مکالمه کاربردی روزمره انگلیسی را بیاموزید توصیه ما به شما همین کتاب Everyday English است.

هر مکالمه این کتاب یک فایل صوتی دارد. همچنین یک فیلم آموزش مکالمه هم به همراه این کتاب، به عنوان هدیه رایگان دانلود خواهید کرد. این فیلم شامل مکالمه‌های متفاوتی است. بعد از خواندن این کتاب حتماً آن فیلم را هم در برنامه آموزشی خود مد نظر داشته باشید.

امروزه سفر به یک کشور خارجی بیشتر از هر زمان دیگری در تاریخ بشر رواج پیدا کرده است. این سفر ممکن است برای تفریح باشد، یا برای ادامه‌ی تحصیل. شاید برای تجارت باشد. خیلی‌ها هم دوست دارند به کشوری که فرزند آن‌ها تحصیل می‌کند سفری داشته باشند.

هرچند که انگلیسی زبان رسمی کشورهای ایالات متحده، کانادا، انگلیس و استرالیا است، اما اینطور نیست که فقط مردمان همین کشورها به انگلیسی صحبت کنند؛ امروزه دیگر همه مردم دنیا انگلیسی صحبت می‌کنند. خواه در آلمان و فرانسه باشید یا یک کشور عربی یا در چین، افرادی اطراف شما هستند که بتوانند به زبان انگلیسی با شما صحبت کنند. بعضی کشورها مانند هند و مالزی هم به طور گسترده از این زبان استفاده می‌کنند.

گاهی شرایطی پیش می‌آید که باید در مدتی کوتاه مکالمه انگلیسی را بیاموزیم. در چنین شرایطی کتابی مانند این کتاب نیاز داریم.

روش استفاده از این کتاب

یادگیری زمانی عمیق خواهد بود که چند بعدی باشد. برای این منظور به گوش دادن خشک و خالی فایل‌های صوتی یا فیلم آموزشی همراه این کتاب اکتفا نکنید.

 • همزمان با اینکه به فایل صوتی هر مکالمه گوش فرا می‌دهید، حتماً متن مکالمه را از روی کتاب خط ببرید و به دقت به کلمات توجه کنید.
 • بعد از اتمام هر فایل صوتی، یک بار خودتان متن مکالمه را از روی کتاب بخوانید.
 • برای بارهای دوم و سوم، بدون نگاه کردن به متن کتاب، به فایل صوتی گوش کرده و جمله به جمله مکالمه را تکرار کنید. تکرار مادر همه مهارتهاست.
 • برای استفاده از فیلم آموزشی هم همین روند را پیش بگیرید.
 • هر چه را می‌بینید و هر چه را می‌شنوید با صدای بلند تکرار کنید. تا زمانی که یک جمله را چند بار و بلکه چندین بار تکرار نکنید، به تلفظ‌های انگلیسی عادت نمی‌کنید و صحبت کردن برای شما آسان نمی‌شود.
 • همچنین تکرار باعث عمیق شدن یادگیری می‌شود و شما هرگز چیزی را فراموش نخواهید کرد.
 • یکی از تمرین‌های خیلی خوب برای یادگیری مکالمه این است که فردی را به عنوان پارتنر یادگیری خود در نظر گرفته و دقایقی از روز را با او به تمرین مکالمه بپردازید. به این نحو که سعی کنید همین جملات را با هم مانند یک تئاتر تکرار کنید. این کار کمک خیلی زیادی خواهد کرد.
39,900 تومان – خرید

دیگر محصولات سایت آموزشی Pangan7.com

  1. اگر می‌خواهید سر فرصت و به طور کامل مکالمه انگلیسی را بیاموزید، کامل‌ترین مرجع مکالمه انگلیسی: 501 Conversation
  2. اگر می‌خواهید اصطلاحات روزمره و کوچه بازاری را بیاموزید (slang – idiom): Perfect Idiom
  3. اگر می‌خواهید پکیج تمام محصولات آموزش زبان انگلیسی را دانلود کرده و 5 محصول رایگان هدیه بگیرید: بسته خودآموز انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته
  4. این کتاب را هم، همین الان رایگان دانلود کنید: راهنمای جامع یادگیری زبان انگلیسی

ما در سایت آموزشی Pangan7، فقط برای ارسال کدهای تخفیف و اطلاع‌رسانی در مورد محصولات جدید برای اعضای خود ای‌میل می‌فرستیم.

اولین کد تخفیف خود را در 24 ساعت اول بعد از ثبت‌نام در فرم زیر دریافت کنید:


از این لینک اطلاعات بیشتری دریافت کنید: 125 روش برای تسلط بر مکالمه

منبع عکس برای طراحی جلد کتاب: Freepik

error: کپی کردن این متن جایز نیست.